Organizasyon Açiliş Fiyatlari

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış organizasyonları açısından A’dan Z’ye kadar tüm gerekli ihtiyaçlar firmamız bünyesinde güvenle sağlanmaktadır. Ses sisteminden açılış malzemelerine, açılış kokteylinden masa sandalyeye kadar her türlü olanak, planlı şekilde ele alınır. Opsiyonel çözümlerimiz eşliğinde farklı paketler üzerinden sizlere geniş bir yelpaze sunmaktan memnuniyet duyarız. Arzu ederseniz paketler Organizasyon Açiliş Fiyatlari arasından tercih yapabilir; dilerseniz açılış organizasyonu konusunda sağladığımız hizmetler arasından kişisel olarak seçim gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan gerçekleştirmek istediğiniz açılış organizasyonları adına baştan sona tüm sürecin kusursuz geçmesidir.

Organizasyon-açiliş-balon
Organizasyon-açiliş-balon

Hizmetlerimiz başlıca;

 • İş yeri açılış organizasyonu
 • Dükkan açılış organizasyon
 • Fuarlar
 • Plaza açılışı şeklindedir.

İŞYERİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış balon süsleme bu tip etkinliklerin en önemli parçasıdır. Açılışını yapacağınız yerin dış cephesine müşterilerin göreceği biçimde yoldan geçen insanların ilgisini çekecek şekilde balon süsleme yapılarak açtığınız iş yerinize dışarıdan bakıldığında rengarenk bir hava katarak müşterilerin ilgisini çeker. Açılış organizasyonu konusunda ihtiyacınıza yönelik tüm unsurlar paket ve sunduğumuz hizmetler kapsamında tercih üzerinden olanak tanımaktadır. Ele alınacak olan açılış organizasyonu konusunda konsepte göre seçim yapabilir ve kusursuz bir açılış gerçekleştirebilirsiniz.

 Kurumsal Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ise aşağıdaki şekildedir;

açilişorganizasyonlari balon
açilişorganizasyonlari balon
 • Kongre-Fuar Organizasyonları
 • Şirket Organizasyonları
 • Bayi Toplantıları
 • Davet ve Toplantı Organizayonları
 • Şirket Yemeği
 • Açılış Organizasyonları
 • Organizasyon Açiliş Fiyatlari
 • Temel Atma Törenleri
 • Lansman ve Seminerler
 • Host ve Hostes Temini
 • Tanıtım Organizasyonu

– Açılış organizasyonu adına farklı balon süslemeleri,
– Tül ve kumaş süsleme, bayrak ile balon süslemeleri,
– Kostümlü tanıtım elemanları, ses sistemi, dj ve anons hizmetleri,
– Farklı ikram arabaları,
– Açılış için farklı çalışmalar üzerinden animasyon gösterileri,
– Kokteyl masa sandalye için kiralama ve süsleme hizmeti,
– Konfeti makine kiralama desteği,
– Kokteyl için özel açılış organizasyonu.

DÜKKAN AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış organizasyon firmasının sağladığı güven, uzman personel ve güvenirlik mutlaka detaylı biçimde ele alınmalıdır. Baştan sonra tüm süreç açısından titiz bir çalışma içinde tüm unsurlar hizmet dahilinde yer alması gerekir. Bütün bunları ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyarız. Talep etmeniz durumunda nasıl bir açılış olacak tek tek bilgileri sunulur. Hemen ardından direkt olarak organize edilecek olan farklı hususlar da konuşularak memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Özel açılış organizasyonlarında kullanılacak bistro masası kiralama ve çeşitli kokteyl hizmetleri ile davetlilerinizi muhteşem bir sunum ve zengin ikramlarla Organizasyon Açiliş Fiyatlari ağırlamak unutulmaz bir açılış organizasyonu için çok önemli bir etkendir. Özellikle karşılama, garson, host ve hostes hizmetleri ile birlikte kokteyl masası kiralama gibi hizmetlerin toplu halde sunulduğu açılışlar, organizasyon kısmında büyük önem taşımaktadır.Birbirinden çeşitli menüler ve farklı tipte davet ve organizasyon için kişi sayısına göre fiyatlarla her türlü paket seçeneği için ise dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

açiliş balon süsleme organizasyon
açiliş balon süsleme organizasyon

FUARLAR

Kişisel isteklere ve ihtiyaca yönelik kaliteli hizmet doğrultusunda pek çok konsepte uygun açılış organizasyonu hizmetini güvenle elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmet, katılım gösteren misafirlerin gözünde saygın ve güvenilir bir etki oluşturmak adına ele alınmaktadır. Fuarlar, düzenli bir şekilde planlanması gereken organizasyonlardır. Profesyonelce yapılması gereken bu organizasyonlar için ise bir firmadan destek almalısınız. Açılış için ses sistemi, müzik sistemi, yiyecek, içecek ve garson gibi tüm gerekli hizmetleri sağlıyoruz. Verdiğimiz bu hizmette çalışan kadromuz, işinde deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Açılış için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan işçilerimiz, konuklarınızı ve sizleri her daim memnun eder. Sağladığımız bu hizmette, masa, sandalye ve daha birçok eşyayı uygun fiyata kiralıyoruz. İşinde Organizasyon Açiliş Fiyatlari tecrübeli firma çalışanlarımız ise, masa, sandalye ve diğer tüm aksesuarların düzenini yapıyor, size sadece gününüzün keyfini çıkarmak kalıyor.

organizasyon açılış
organizasyon açılış

PLAZA AÇILIŞI 

Balon süslemeleri, açılış kokteylleri, şov ve animasyonlar gibi pek çok hizmetimizle Plaza Açılışlarınızda da sizlerle beraberiz. Gümbür gümbür ses getirecek açılışlarınız için profesyonel ve alanında uzman organizasyon şirketleri ile çalışmak dikkat etmeniz gereken en önemli noktadır. Açılış organizasyonlarının unutulmaz ve benzersiz olması, tüm aşamaların eksiksiz tamamlanması için profesyonel ekibimize sonsuz güvenebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde sayısız açılış organizasyonuna imzamızı atmamızla bu hizmet alanında tecrübe ve uzmanlığımıza güveniyoruz. İstekleriniz doğrultusunda kaliteden ödün vermeyerek, tanıtım ve açılışlarınızı bir şölene çeviriyoruz. Söz konusu organizasyon olduğunda, güvenle çalışabileceğiniz en önemli adres olarak hep yanınızdayız. Balon süslemeleri ile yapılan açılış süslemeleri, açılış organizasyonlarında en çok dikkat çeken ve ziyaretçilerde merak uyandıran detaylardandır.

Profesyonel ekibimiz tarafından mekanın keşfinin yapılmasının ardından renklerine sizin karar vereceğimiz süsleme çalışmalarına başlanır. İsteğe bağlı, balon kemerler kurulur ve iş yeri uçan balonlarla süslenir. Mekanın giriş, ön cephe kısmı ve keşifler sonucu yapılan değerlendirmeler göz önüne alınarak görselliğin ön planda olması gereken noktaları zincir balonlar takılır. Mekanın sokak ya da cepheye bakan tarafı ile sokak veya cadde karşısına balon kemer ve zincir balonlarla zengin bir görsellik katılır. Daha sonra yine isteğe bağlı olarak papatya balonlar, ahize ve top balonlarla mekanın içi süslenir.

organizasyon balon süsleme
organizasyon balon süsleme

Açiliş Organizasyonu Balon Süslemesi

Özellikle tavsiye ettiğimiz süsleme türleri: Kapı süslemeleri, kemer balon, sokak zincir balon ve papatya balonlardır. Dilerseniz girişte şişme dev süslemeler, açılış bayrak Süsleme, fly tüp kurulumu ile dükkan, mağaza ve İşyeri açılışlarınızı festival atmosferine çevirebilirsiniz.Kokteyl havasında bir açılış içinse kokteyl Masası kiralama, kurulumu, bistro-masa kiralama ve kokteyl süslemeleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz Organizasyon Açiliş Fiyatlari her tür açılış organizasyonu malzemeleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda servis yapacak personel teminimiz de mevcuttur. Bu amaçla garson, host ve hostes kiralama, servis elemanı temini gibi hizmetlerimizi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Açılışlarınıza renk katacak, müşterilerinizi mekanınıza çekecek şovları ile palyaçolar ve kostümlü maskotlar da açılışlarınızda tüm enerji ve neşeleri ile hizmetinizdedir. Müşterilerinize açılış coşkusunu yaşatacak, eğlendirirken mağazanızı da keşfetmelerini sağlayacak uzman palyaço ekibimizi market açılışları ve mağaza açılış organizasyonları için özellikle tavsiye ederiz. Ziyaretçilerinizi giriş noktalarında sıcak karşılamaları için özel personelimiz de açılışlarınıza sağladığımız ekiplerimiz arasındadır.

açiliş balon süsleme
açiliş balon süsleme

 Ayrıca, ekipman kiralama hizmetleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ses sistemlerinin kurulumu için mekan akustiği ve buna uygun yerler de keşif hizmetlerimiz içerisindedir. Kurulum için yapılan keşifdeki izlenimler ışığında en doğru yerler belirlenir ve teçhizatın kurulumunu başlanır. Mekanınızın müşteri kitlesi de göz önüne alınarak size özel bir müzik listesi oluşturulur. Ayrıca, sunum ve şovlar için Mikrofon sistemi ile özel müzikler de ayarlanır. Açılış etkinlikleri süresince kesintisiz yayın yapılacak sistem kurulur ve teknik desteği de aynı şekilde hazırda bulunur.

ORGANİZASYON AÇILIŞ FİYATLARI

Bütçenize en uygun Açılış Organizasyonu Fiyatları ve dilediğiniz açılış ve karşılama konseptini en doğru şekilde tespit etmek için Açılış Organizasyonu Paketleri seçimi bu süreçteki ilk aşamadır. Tüm bu aşamaların doğru analiz edilmesi için, işinin ehli bir organizasyon Firması ile çalışmak, sorunsuz bir etkinlik ve tam memnuniyet içinde hizmet almanız için göz ardı edilmemesi Organizasyon Açiliş Fiyatlari gereken bir etkendir. Bu noktada, müşterilerimize en uygun ve doğru hizmetini ve paket kapsamının tespiti için organizasyon başlangıcından danışmanlık hizmetimiz de sunulmaktadır.

Balon Acilis organizasyon
Balon Acilis organizasyon